Oyun Resimleri – 181 – Last of Us – Game Pictures
Last of Us
Filename
Oyun_Resimleri_Gaming_Pictures_00000181_LastOfUs.jpg
Views
62
Like
File size
447 KB
Resolution
1920 x 1080


The Last of Us hakkında

The Last of Us, Naughty Dog tarafından geliştirilen, aksiyon-macera ve hayatta kalma-korku türlerindeki, Sony Computer Entertainment tarafından yalnızca PlayStation 3 ve PlayStation 4 için yayımlanan video oyunu. The Last of Us, ilk haftasında 1.3 milyonun üzerinde, on dört ay içinde sekiz milyondan fazla satarak en çok satan PlayStation 3 oyunlarından biri haline geldi.


Joel, on iki yaşındaki kızı Sarah ile birlikte Teksas'ta yaşayan bir babadır. Doğum gününün ilk saatlerinde, cordyceps cinsi mantarın sebep olduğu ve bulaştığı kişileri birkaç saat içerisinde insan öldüren yaratıklara çeviren bir hastalık yayılmaya başlar. Joel, kardeşi Tommy ve kızı Sarah ile birlikte oluşan kaos ortamından kaçmaya çalışırken Sarah bir asker tarafından vurulur ve Joel'un kolları arasında ölür.


Aradan yirmi yıl geçmiş ve 2033 yılına gelinmiştir. Boston'daki karantina altına alınan bölgede yaşayan Joel, partneri Tess ile birlikte kaçakçılık yapmaktadır. Sahip oldukları silahların çalınması üzerine ikili, bölgesel çaptaki bir gangster olan Robert'ın peşine düşer.Önceki sayfa
Sonraki sayfa
Benzer Resimler